14
فوریه

سمعک های پشت گوشی Bolero Q

این سمعک ها، با ارائه چهار مدل مختلف طیف وسیعی از میزان کم شنوایی را پوشش داده و همچنین سلایق مختلف را از بعد زیبایی شناختی برآورده می کنند.

بدنه تمامی مدل های پشت گوشی با تکنولوژی پوشش نانو تولید شده و از این بین مدلBolero Q M-13 به طور خاص با دارا بودن شاخص IP معادل ۶۷ ضد آب ترین محصول این گروه است که می تواند مواجهه با آب را به مدت ۳۰ دقیقه و تا عمق یک متر تحمل کند.

تمامی سمعک های نسل Phonak Quest در چهار سطح قیمتی-کیفیتی مختلف ارائه شده اند که با پسوند یک شماره (۳۰ – ۵۰ – ۷۰ – ۹۰) در نام آنها مشخص می شوند و هریک امکانات و ویژگی های خاص خود را دارا هستند. فوناک با معرفی این نسل پردازشی، امکانات و قابلیت هایی را معرفی کرده است که بر اساس تکنولوژی Binaural Voice Streaming کار می کنند و برای بهره مندی از آنها بایستی فرد به صورت دو گوشی از سمعک استفاده کند. برخی از این قابلیت های جالب و به روز این محصولات عبارتند از:

Speech in Wind:
این مدار ویژه، قابلیتی است برای غلبه بر صدای باد در میکروفن های سمعک. خلاصه عملکرد Speech in Wind به زبان ساده به این شرح است: ابتدا نویز باد در سمعک ها شناسایی می شود. سپس در نتیجه پردازش پیشرفته دو گوشی سمعک ها، سمعکی که سیگنال بهتری دریافت می کند شناسایی شده و سیگنال واضح تر به سمعک گوش مقابل نیز ارسال می شود.

از آنجا که فرکانسهای بالای ۱۵۰۰ هرتز دست نخورده باقی می مانند، وضوح گفتار بهتری تامین می شود. در حالی که نشانه های فضایی صوت که برای جهت یابی مورد نیاز است، حفظ می شوند.

auto StereoZoom:
در شرایطی که نویز محیط بسیار زیاد است و منابعی در روبه رو نیز تولید نویز می کنند، به یک دایرکشنالیتی (سیستم جهت داری میکروفن ها) با زاویه بسته تر نیاز داریم. StereoZoom قابلیتی است که از طریق پردازش دو گوشی و ایجاد یک شبکه چهار میکروفنی، این نیاز را برآورده می کند. اینک باQuest این ویژگی بی نظیر به صورت اتوماتیک در آمده و به عنوان بخشی از SoundFlow(برنامه اتوماتیک سمعک) به کاربر کمک می کند تا بتواند در شرایط نویزی، تعامل آزادانه ای با محیط داشته باشد.